Půjčky - inzeráty

Krátkodobé půjčky bez úroků opravdu existují

Hit několika posledních let. O čem mluvíme? Jsou to takzvané mikropůjčky, kterých v jejich počátcích bylo na trhu jenom několik, ale nyní je krátkodobá půjčka ihned jedním z klasických produktů současného nebankovního úvěrového trhu. Nejprve zmíníme několik základních pozitiv, kam se řadí:
 
• Online vyřízení
• Snadné získání
• Rychlé schválení

Kromě těchto pozitiv nelze zapomenout také na jejich výhodnost. Skutečně lze říci, že výhodné být mohou. A to ve chvíli, kdy si požádáte u takového poskytovatele, který tuto konkrétní půjčku nabízí bez úroků.

 

Skutečně nic navíc

Je to takzvaná první půjčka zdarma, která je dnes u řady poskytovatelů skutečným hitem. Charakterizovat si ji je poměrně snadné, jelikož o ní musíme říci, že je dokonalou ukázkou toho, že půjčky bez úroků skutečně existují. Pokud si daný úvěrový produkt vezmete, tak je u něho jistotou nulový úrok, stejně jako RPSN. Když budete peníze vracet, tak skutečně jenom tu výši, která vám přišla na bankovní účet. Nezaplatíte tedy ani jednu jedinou korunu navíc. Jasná volba pro toho, kdo hledá nejvýhodnější úvěr na trhu. Je až paradoxní, že takovou půjčku nenabízejí banky, ale že ji najdete v nebankovním segmentu.
 

Pouze v rámci první žádosti

Aby bylo možné tento typ půjčky získat, je nutné připomenout, že je dostupná jenom těm, kteří si budou žádat poprvé. Platí to ale jenom u konkrétní společnosti. Když budete peníze potřebovat i jindy, a chcete je mít takto výhodné, můžete podat svou žádost zase u jiného poskytovatele. A takto lze pokračovat do doby, až vyčerpáte všechny možnosti. Potom už rychlá půjčka bez příjmů zadarmo nebude, jelikož u každé následující žádosti je třeba počítat s úrokem. Jak velký bude? To závisí na poskytovateli. U některých z půjčené tisícikoruny zaplatíte pár desítek korun, u jiných to mohou být stovky korun.
 

Nutné vzít si určenou sumu

Pokud má být první půjčka zdarma skutečně poskytnuta, je třeba splnit ni konkrétní podmínky poskytovatele. Mezi hlavní patří to, že je výše první půjčky omezena. Pryč je ale doba, kdy to byly skutečně jenom nejnižší tisíce korun. Dnes už nemusí být jakýkoliv problém získat zdarma i sumu, která se pohybuje okolo deseti tisíc korun českých. Většina poskytovatelů jasně a přesně uvádí, s jakou maximální sumou je půjčka bez úroku spojena. Více si jednoduše vzít nejde.
Pokud jde o splatnost, tak zde obvykle žádné podmínky nejsou. Je tedy možné navolit si podle svého ten termín, který vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud o segmentu mikropůjček slyšíte skutečně poprvé, budou se vám hodit i některé doplňující informace o splatnosti.
 
• Peníze je třeba vrátit jednorázově
• Termíny jsou kolem jednoho měsíce
• Doba se počítá od schválení půjčky
 

Splacení v termínu je nutností

Když už jsme nakousli splatnost, je třeba u ní zůstat. A to proto, že podmínkou bezplatné půjčky je mimo jiné i to, že ji budete muset vrátit v požadovaném termínu. O něm budete přesně informováni. Pamatujte i na to, že bankovní převod nějaký ten čas trvá a tak je dobré odespat peníze raději s předstihem. A co se stane, pokud půjčku bez úroků včas nesplatíte? Dobrou správou je, že se nemusíte bát upomínek, nebo předání pohledávky inkasní společnosti. To, co budete muset udělat je prodloužení splatnosti vaší půjčky. Tím si termín vrácení posunete na odpovídající dobu. Zde už ale podotkněme, že toto rozhodně není zdarma. Je s tím spojený poplatek, který vychází jak z toho, kolik máte půjčeno, tak i z toho, o kolik dní prodlužujete. Rázem se z půjčky zdarma stává klasický úvěr, u kterého už musíte zaplatit něco navíc. Mějte to na paměti a pokud si nejste jisti, že vše zvládnete splatit, raději si vezměte menší sumu, nebo si nepůjčujte vůbec.

footer_logo

© 2012 Inzerce půjček
Ochrana osobních údajů | Kontakt Výmena odkazů